ithal granit çeşitleri

bravo-granit
Brezilya-Çin-Afrika-ispanya-iran

ispanya granitleri


Doğal Taş'da her şeyi yapabilirsiniz. Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi için uzmanlarımız ve nitelikli bir ekibimiz, makineler ve en son teknoloji ile birlikte, herhangi bir özel gereksinim için herhangi bir tasarım gerçekleştirmemize olanak tanıyoruz.
Brezilya granitleri Exotik Seri,
Mutfak, banyo veya tezgahla evinizin görsel çekiciliğini artırın. Brezilya Egzotik Granit, şık zarif Granit, Kuvars, Mermer, Kireçtaşı, Oniks ve Kuvarsitlerde geniş bir seçim sunmaktadır. Renk zenginliği, zarif aksanlar yaratır ve herhangi bir yaşam alanını önemli ölçüde güncelleyebilir.

Çin granitleri

GRANİT VOİLET, GRANİT BETA. GRANİT SARDO, GRANİT ORYANTALE WHİTE GRANİT SANBOA RED,GRANİT XİLİ RED,GRANİT NUBLADO,GRANİT CORAL MİST,SİLVER WHİTE G 520 SANBOA RED, G 520 SANBOA RED,  G562 BALMORAL,G 603 ORİENTAL WHİTE, G 623 ROSA BETA,G 624 HUİDONG RED, G 635 BROWN PORİNO,G 640 BİNCO SARDO,G 655 STAR WHİTE, G 664 VİOLETTE,G 687 CORAL MİST,G 700 XYLY RED,G 738 CİN PORİNO,SHANDONG WHİTE

iran granitleri:

Nehbendan granit, Netenz granit, Sebz-i Cengeli, Bianco Sardo,Siyah granit


Türkiye Menşeili Granitler

yerli granit çeşitleri

granit basamak tezgah fiyatlari
TÜRKİYE granitleri
Türkiye'den çıkarılan granitlerin kalitesi dünya granitlerine oran ile maalsef düşük olup uygun fiyatlı olması sebebi ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Yakılmış, kumlanmış ve cilalı olarak satışlarımız mevcuttur.
Belli başlı yerli granitler ise,

* Bergama Granit
* Giresun Vizon
* Aksaray yaylak

african red granit

African Red granit